Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • predsednik, Simon Unuk
  • podpredsednica, Patricija Breznikar
  • član, Drago Capl
  • članica, mag. Lea Ornik
  • član, dr. Peter Cvahte
Člani (mandat 2014 do 2018)
  • predsednik, Simon UNUK
  • podpredsednik, Branko REPNIK
  • član, Drago CAPL
  • članica, Patricija BREZNIKAR
  • članica, Tanja VINTAR
  • član, dr. Andrej GODEC
  • članica, Severina UŠEN

Mandatno obdobje 2018 do 2022

30.09.2020 ob 18.00
29.06.2020 ob 18.00
27.05.2020 ob 18.00
20.04.2020 ob 08.00
12.02.2020 ob 18.00
17.01.2020 ob 08.00